Rózsa po dianí v parlamente nešetrí kritikou: „Je mi z toho zle“
Hudobník Oskar Rózsa, ktorý v súčasnosti pôsobí ako poradca Ministerstvo obrany SR, ostro reagoval na incidenty, ktoré sa odohrali počas štvrtkového rokovania Národná rada SR. Atmosféru v parlamente označil za „extrémistický cirkus“ a správanie poslancov za škandál bez precedensu.
Svoje rozhorčenie vyjadril na sociálnej sieti Telegram, kde si nebral servítku pred ústa. Podľa jeho slov mu bolo z vystupovania zákonodarcov „na zvracanie“. Rózsa, ktorý sa v poslednom období dostal do verejnej pozornosti najmä pre hudobnú úpravu slovenskej štátnej hymny objednanú ministerkou kultúry Martina Šimkovičová, priznáva, že to, čo videl v parlamente, ho hlboko znechutilo.
Prečítajte si aj:
Od októbra spolupracuje s rezortom obrany na rozvoji vojenskej hudby, no dianie počas rokovania o novele Trestného zákona označil za úplné dno politickej kultúry. Pripomenul, že v sále zaznievali osobné urážky, lietali fľaše a poslanci si robili poznámky o výzore kolegov.















Najnovšie články
Veronika Remišová kritizuje vládu za drahé cyrilometodské oslavy v čase konsolidácie
Ministerstvo vnútra pokračuje v kampani „Staň sa policajtom“, cieľom je stabilizovať Policajný zbor
Zlatá vaňa dorazila do Humenného. Demokrati chcú po zmene vlády odvolať Janu Vaľovú z ambasády v Česku
Lepšie podmienky pre tenis počas celého roka. Humenné obnovuje športovú infraštruktúru
Dodatočná oslava Dňa otcov priniesla seniorom hudbu, priateľstvá i tradičné dobroty
OKRUŽNÁ KRIŽOVATKA spevní opory mosta, PARKOVISKO LENY odstránilo povrch
Hlas-SD chce zabrániť zneužívaniu sociálneho systému, po projekte Práca namiesto dávok pripravuje ďalšie opatrenia – VIDEO
Novozvolený prezident dal ozbrojeným skupinám mesiac na kapituláciu