Stefi otvorene priznala, že jej pohľad na život sa za posledné roky zásadne zmenil. Kým po prvom vyliečení verila, že má pred sebou navždy zdravý život, ďalšie skúsenosti ju naučili pokore. „Niektoré momenty človeka zlomia, ale zároveň posilnia a navždy zmenia,“ napísala. Vďačnosť vyjadrila svojej psychologičke, ktorá jej pomohla zvládnuť psychický tlak: „Poriadok a pokoj v hlave je kľúčový na zvládnutie čohokoľvek.“


Speváčka zdôrazňuje, že sa dnes snaží žiť prítomnosťou, bez zbytočných očakávaní a stresu. A hoci jej choroba vzala roky života a priniesla až 40 hospitalizácií za 21 mesiacov, na druhej strane jej dala cenné priateľstvá s lekármi, sestrami i pacientmi.
Prečítajte si aj:
Na záver poďakovala všetkým, ktorí stáli pri nej – lekárom, rodine, priateľovi Tomášovi aj fanúšikom. Jej posolstvo pre verejnosť je jasné a povzbudivé:
👉 nevystavujte sa zbytočnému stresu, nezanedbávajte preventívne prehliadky, žite prítomným okamihom, cestujte a nezabúdajte, že aj terapie sú cestou k zdraviu – a nie je hanba ich podstúpiť.
FOTOZDROJ: Facebook.com















Najnovšie články
Veronika Remišová kritizuje vládu za drahé cyrilometodské oslavy v čase konsolidácie
Ministerstvo vnútra pokračuje v kampani „Staň sa policajtom“, cieľom je stabilizovať Policajný zbor
Zlatá vaňa dorazila do Humenného. Demokrati chcú po zmene vlády odvolať Janu Vaľovú z ambasády v Česku
Lepšie podmienky pre tenis počas celého roka. Humenné obnovuje športovú infraštruktúru
Dodatočná oslava Dňa otcov priniesla seniorom hudbu, priateľstvá i tradičné dobroty
OKRUŽNÁ KRIŽOVATKA spevní opory mosta, PARKOVISKO LENY odstránilo povrch
Hlas-SD chce zabrániť zneužívaniu sociálneho systému, po projekte Práca namiesto dávok pripravuje ďalšie opatrenia – VIDEO
Novozvolený prezident dal ozbrojeným skupinám mesiac na kapituláciu